nedelja 27.12.2020.
22:10

Ponovo isti problemi "pevaca".

EPA-EFE/Lindsey Parnaby

Gol Totenhema u prvom minutu i ostatak utakmice na 'ler'. Vulvsi odbranili "Molino" (1:1).

Murinjovi izabranici nisu mogli bolje da počnu utakmicu. Ndombele koristi asistenciju Ben Dejvisa i preciznim udarcem vara Patrisija već u prvom minutu!

Posle nekih desetak minuta Regulion promašuje odličnu šansu, Španac je mogao da udvostruči prednost svog tima, ali lopta odlazi pored gola. Kod "vukova" najagilniji su bili mladi Silva i Podense, ipak domaći odlaze za deficitom od jednog gola na pauzu.

Vulvsi su bolje krenuli u drugo poluvreme, kontakt Dajera i Silve nije okarakterisan kao penal.

"Vukovi" su nastavili sa inicijativom, ali bez konkretne završnice sve do kornera u 86. minutu kada Neto pronalazi Saisa koji donosi 1:1.

Silva je mogao da bude heroj domaćeg tima, 96. minut i velika šansa za mladog Portugalca, ali sigurna intervencija Ljorisa.

23:25

Pratim fudbal 18 godina, ovakvog smrada i bednika kao sto je ovaj Murinjo u zivotu nisam video, moli Boga da uvaljaju nekako gol i posle se brani 90 minuta uvek, od svakog, sa kim god da igra on igra bunker,90 minuta i ako da jos jedan iz kontre dobro jes, ako ne da nikom nista, znaci on da osvoji premijer ligu ne moze ni za 20 god ni za 2miliarde uloga, na stranu sve sto je osvajao, i u Engleskoj, Italiji, Spaniji i Evropi ali vecu kukavicu i veceg smrada video u zivotu nisam, ponasa se kao da trenira WBA 90 minuta se brani, sramota, da se ista pitam nikad' vecu ekipu ne bi preuzeo od Swansea, ma i oni su za njega premija, znaci bolje da je otisao u penziju nego ovo sto radi, bruka i sramota, sutra bih mu odkaz dao, grozno je gledati Totenhem sa savim dobrim igracima ovako da igra.

nenadnenad1234
01:27

Osvajao je vec PL. Tako da tvoj komentar je besmislen.

Laki_95
Friday, 01.01.2021
02:41

Ogradio sam se od toga, napisao sam ' Na stranu sve sto je osvajao ' . I jeste, u oba mandata sa Celzijem je osvajao PL, osvojio je LS sa Portom i Interom, svaka cast za sve to, sve to ostavi po strani ali novi Murinjo ne za 20, nego za 200 godina sa ovom igrom ne moze da osvoji ni jedno iole ozbiljno takmicenje a ne PL pa taman preuzeo Siti i dali mu miliardu za transfere, sa ovakvom igrom i ovakvim pristupom fudbalu nema promil sanse.

Deki.Stankovic.5
23:15

Das gol u prvom minutu i onda igras destrukciju fudbala do kraja utakmice,nepojmljivo i za one koji su doktorirali 'katanaćo' nekada,ovo je osmodupli katanaćo koji se naravno evo opet zavrsava lose,zato sto bog vidi sve.

Laki_95
23:33

Najveca neznalica i kukavica 'Posebni' . Kakvu god ekipu mu das i koga god da mu dovedes on se brani 90 minuta, sramno.