utorak 04.12.2018.
22:51

Jurišaju ka tituli, danas su upisali novu pobedu.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Mančester siti u ovom trenutku ima pet bodova više u odnosu na Liverpul, najbližeg pratioca, ali i utakmicu više u odnosu na njih.

Ekipa Pepa Gvardiole je večeras slavila protiv Votforda na gostovanju, bilo je 1:2.

U prvom poluvremenu su gosti imali terensku inicijativu, kao i uvek, ali daleko od toga da domaći nisu pretili. Nakon šansi Sanea, Mareza i Bernarda Silve, veliku šansu je imao Troj Dini, ali je Ederson odbranio njegov udarac.

Gol smo videli u 40. minutu utakmice, Marez je tražio Sanea u kaznenom prostoru, pronašao ga je i na kraju je Nemac pogodio za 0:1 i to grudima.

Velikih 0:2 bilo je u 51. minutu, Žezus je dobio loptu na levoj strani, uputio centaršut u srce kaznenog prostora gde je bio Marez koji pogađa oštrim udarcem za novi gol.

Nisu se domaći predavali, pokušavali su da na svaki način stignu do nade da mogu do boljeg rezultata, i na kraju su uspeli u tome. Nakon izgubljene lopte na levoj strani odbrane, Deulofeu je uputio centaršut u kazneni prostor, tamo je bio Dukur koji je nekako ugurao loptu u mrežu za konačnih 1:2.