petak 22.02.2019.
22:37

Španac fantastičnom partijom obeležio veče na Ostrvu.

EPA-EFE/Nigel Roddis

U terminu od 20.45, večeras su odigrane dve utakmice 27. kola engleske Premijer lige.

Vest Hem je ostvario pobedu u malom londonskom derbiju protiv Fulama na svom terenu nakon preokreta, na kraju je bilo 3:1 za "Čekićare".

Gosti su predvođeni Aleksandrom Mitrovićem poveli već u trećem minutu kada je Rajan Babel pogodio posle asistencije Sesenjona. Međutim, ubrzo je usledio potpuni sunovrat ekipe Klaudija Ranijerija.

Za Fulam je u drugom poluvremenu debitovao i novajlija Lazar Marković, ali to nije pomoglo gostima da izbegnu poraz pošto je Mišal Antonio potvrdio trijumf "Čekićara" u prvom minutu nadoknade vremena.

Votford je bio veoma ubedljiv u gostima Kardifu gde je slavio sa čak 5:1.

"Stršljenovi" su stigli do još jedne pobede na krilima fantastičnog Đerara Delofeuea koji je učestvovao kod svih golova svoje ekipe.