Francuski internacionalac doneo nove bodove.

EPA-EFE/PETER POWELL

Mančester Junajted uspeo da slavi na gostovanju protiv Barnlija (2:0).

Solskjerovi puleni su bili nadmoćniji od svog rivala tokom prvog dela igre, zabeležili su osam šuteva dok je tim Šona Dajča šutirao tek jedanput.

Dobre prilike su imali Rašford i Marsijal, ali je tek pred sam kraj poluvremena Junajted stigao do gola. Igrao se 44. minut kada Tejlor pravi veliki grešku u odbrani, Pereira uzima loptu defanzivcu domaćih i prosleđuje Marsijalu koji nastavlja dobru seriju za 1:0.
Francuz postiže još jedan gol u 50. minutu, ali je poništen. Barnli je imao dobru priliku iz slobodnjaka, ali Gudmundson malo bio neprecizan.

Markus Rašford overava pobedu pogotkom u petom minutu nadoknade za 2:0.

Junajted je ovom pobedom stigao do petog mesta na tabeli sa bodom manje u odnosu na Čelsi koji svoj susreta dvadesetog kola igra sa Arsenalom sutra.

Nemanja Matić je odigrao ceo meč za goste.

20 Komentara

Red Demon
Sunday, 29.12.2019
02:39

Kojim crnim Marsijalom nema zime junajtedu treba top napadac Rasford i Dzejms su OK ali on je prelos za junajted.

bosnapd
02:24

Pobjedili levate i odmah se digli sredina tabele.

Darko0071
01:16

Ovog malog Dzejmsa ubise svaku tekmu,a decko bas pozrtvovan I bori se za svaku loptu.U svakoj tekmi daje 100% od sebe.

LUZERPOOL
00:00

Ovi mesari su odvalili malog Jamesa.

Red blood
Saturday, 28.12.2019
23:56

Marsijal je definitivno jako kvalitetan igrac.
Liverpul bi trebalo izbaciti iz PL.
Zamislite PL bez Liverpula..
10 timova bi se borilo za titulu..

mrancic
23:47

Vilijams će biti strašan bek.Džejms odličan.Bolje sa Matićem u sredini.U januaru bar jedan oganzivni vezni.

23:47

Marsijal i Džejms su odlično odigrali, ali brate kakvog je neka iskopao Ole... Vilijams je zvijer od igrača, igra kao da ima 39 a ne 19 godina... A što se tiče same utakmice, ovom Junajtedu fali veznjak tipa Pjanića ili Krosa da pokidaju... Matić i Fred u ekipi zajedno znači samo glavobolju u organizaciji napada...

Crveni Lucifer
23:46

Do nase nove godine mi smo vec u top4 , cak i tri boda na mosticu mozete da nam upisete odmah jer plastikanere tucemo gde vidimo

Red blood
00:03

Sa Katolicke si presao na Pravoslavnu Novu godinu..ali dobro.
Pokazuje znake zivota ovaj tvoj Junajted.
Ako si Celzi otpisao (ja nisam) zaboravio si na strasne Vukove..a ni Totenhem ne bih ja tu otpisao.

15:31

Slusaj decko, ja ne znam ko si ti, sta si ti i odakle se javljas ali u srbiji i pravoslavnom svetu se zna kada se slavi nova godina, ti ako si druge vere nema nikakvih problema ali nemoj mi poturati svoja verovanja, ubedjenja i obicaje, uostalom nadji gde sam napisao katolicka nova godina. Ako vec pratis i pamtis moje komentare radi to kako treba

Urossi
00:11

Mozda na soniju budete igrali😂🤣😂🤣

Stretford END 1878
23:45

Dobro odradjeno gostovanje protiv ovih mesara, sigurna igra, Matic dobar danas, odmor za par igraca, ne znam sta je sa Pogbom. Izgleda da Gomes i Cong napustaju klub na leto kad ni u ovakvim utakmicama nisu cak ni u protokolu .