sreda 05.12.2018.
22:38

Šok u Birmingemu obeležio 15. kolo Premijer lige Engleske.

Beta/AP Photo/Jon Super

Vulverhempton je priredio veliko iznenađenje pošto je na domaćem terenu savladao favorizovani Čelsi sa 2:1.

Sve je krenulo dobro po goste pošto su "Plavci" poveli u 18. minutu preko Rubena Loftus-Čika, ali je drugo poluvreme bilo pogubno po ekipu Mauricija Sarija. Raul Himenez je anulirao prednost Čelsija u 59. minutu, a sva tri boda "Vukovima" doneo je Diogo Žota četiri minuta kasnije.

Barnli je bio na pragu velikog podviga protiv Liverpula, ali su "Redsi" uspeli da trijumfuju nakon preokreta 3:1.

Domaća ekipa je povela preko Džeka Korka u 54. minutu susreta, ali je odgovor usledo samo osam minuta kasnije kada je Džejmi Milner pogodio sa penala. Pobedu svom timu doneo je Roberto Firmino u 69. minutu meča, samo tri nakon što je zamenio Divoka Oriđija. Konačan rezultat postavio je Šaćiri u drugom minutu nadoknade vremena.

Fulam je osvojio bod pošto je remizirao sa Lesterom 1:1. Londonski tim je poveo u 42. minutu nakon što je Mitrović maestralnom asistencijom uposlio Kamaru koji se dobro snašao i savladao Šmajhela. Međutim, "Lisice" su ipak uspele da stignu do boda u 74. minutu kada je Džejms Medison zatresao mrežu nemoćnog Rika.

Istim rezultatom završena je i utakmica u Liverpulu između Evertona i Njukasla. "Svrake" su iznenadile Gudison Park u 19. minutu pošto je Salomon Rondon doveo ekipu Rafe Beniteza u vođstvo, ali je u 38. Ričarlison bio taj koji je omogućio "Karamelama" da izbegnu poraz.

87 Komentara

Jazzblues
Friday, 07.12.2018
00:49

Chelsea.Zasto niste igrali fudbal u drugom poluvremenu?Sramota.

03:55

Kad god su Morata i Vilijan igrali, uvek smo odigrali lose. Ne znam zasto Ziru i Pedro ne igraju prvu. Morata najveca panjina, nikad nisam zeleo da dodje u Celsi a onaj King pricao kako je Morata najveci potencijal, da zna da zavrsava akcije, snalazljiv u napadu itd.

Red Demon
03:33

Kakva kontra treci gol od Alisona, ono je Ferguson radio 90ih dok je harao, niko danas u fudbalu kao Klop. Siti ce se oklizne kad tad!

stfmcfc
02:18

Nikki pojasni nam ovaj put kako su vas Vukovi pojeli hahah xD

Sveznalac-NoviProfil
02:03

Radio sam i nisam stigao gledati utakmicu a citajuci po komentarima i bolje sto nisam.

IIIPlava Horda GGMU?
01:37

Sari sam sebi kopa rupu sa Wilijanom, lik se ne sastavlja cele sezone. Ok za rotaciju, veceras su svi to radili ali bar treba da pruzi sansu Odoiu. Konstantno guranje Luiza i Wilijana moze skupo da kosta.

foreverblue
01:26

Liverpulci oladite malo, više od pola spominje čelsijev poraz u komentaru, red bi bio da ćutite dok ne osvojite nešto posle toliko godina...

äxwell
22:58

Vala zasluzili su pojedinci..Nije se moglo disati od vas na vijestima Liverpula..Sada polako bjezite u rupice..

foreverblue
23:59

Taj deo za rupe se ne može odnositi na mene koji sam uvek tu.

_mladen_
23:03

Hahaa aa Celzijevi mogu da komentarisu Liverpul vise nego kluz za koji navijaju. Plus osvojio je Liverpul titula vise nego sto ce Celzi ikad osvojiti. :)

Kolos
01:10

Pozdrav za Nikija koji je promuvao glavu samo kada je Liverpul dao gol u 96tom minutu Evertonu a pre i posle toga muk. Pozdrav i za hordu koji provocira Liverpul redovno, a vi navijači Čelsjia držite se, biće bolje.

Gorčilo
01:08

Liverpul nije da se baš izvukao. Kontrolisali su utakmicu nakon tog drugog gola. Zašto nije bio ofsajd kod Barnlijevog gola?

äxwell
01:02

Cudi me da nema detaljnih analiza ovog gola Barnlija koji se desio ne samo nakon faula nad Alisonom vec i cistog ofsajda...Volio bi vidjeti analizu toga...Jer se ovde konstantno gura ne retorika kako Liverpul guraju sudije..Da smo imali korektno sudjenje bili bi na gol razlici od prvog mjesta!

Bambulica
00:31

Izgleda da ćemo i ovih para dana ostati uskraćeni za struce konsultante sa još stručnijim komentarima., a sa ovakvom igrom mogu samo da zamislim kako će im biti posle derbija sa City-jem., možete svi da zamislite kakva bi to katastrofa bila, dva poraza za redom...... Mada za vikend navijam za vas. YNWA

Patrick Berger
00:20

Samo da Gomez nije teze povredjen! Saciri odlican, ali po meni Nabi igrac utakmice. Svuda je stizao, probijao sredinu, iznosio loptu, Davao odlicne pasove. Steta sto je Hart uz pomoc stative izbacio, inace bi bio prelep gol. pocinje zestok ritam I trebace nam svi raspolozivi igraci, tako da ocekujem rotaciju I protiv Tresnjica u subotu.

xman
00:19

Odlicna partija Keite, na trenutke je podsjecao na Kutinja, bice on odlican u kombinaciji sa Fabinjom, od sada trka u dvoje za titulu, pozdrav za nikija!

Cetinje LFC
00:19

Ajde Čelzi za vikend do pobjede! 😊 Dobra reakcija posle primljenog gola, i uz svo kockanje, ipak 3 boda. Kejta, bravo za igru, odličan!

L F C
00:18

Prvo poluvreme smo lose odigrali, ali u drugom je bilo bolje, pogotovo od primljenog gola pa na dalje. Izjednacili smo i onda igrali sve bolje i bolje. Na kraju se isplatila klopova rotacija i odneli smo vazna tri boda. Keita me je odusevio i jos jednom pokazao zasto je doveden, a sta reci za alisona covek je neverovatan, Bravo momci, idemo dalje.
Y N W A

vojin denic
00:16

Nema ga veliki neznalica king ovih dana nigde :D

Roči Salamanka
00:15

Nema ovo veze sa Sarijem,i previse istrosenih igraca.Zatvoris Azara,napadaca gotovo i nemas pa kako da ocekujes pobedu.Bod protiv sitija premija.

Paklena pomorandza
00:15

Alooooooo,Ismete gde si bre,zavucen si u misju rupu vec skoro 2 meseca.Kada je lose uvjek se krijes,da te nazovem pravim imenom ne bi mi pustili komentar.Neko je uvjek tu i kada gubi i dobija njegov klub,pola navijaca Celzija posle sunovrata su pravi Kingovi da ispare sa sajta.Plastika uvjek ce ostati plastika za razliku od Engleske fudbalske ikone,Liverool i Junajted,toliko!

InSanity
22:12

Neka ih u rupama. Bolje bez njih. Sledece sedmice veliki derbi. Jedva cekam. Uvek pogledam datume za te 2 na pocetku sezone.

brekbaCh1
22:58

Pricas napamet, uvek smo tu. Gde su tvoji puleni Pingi, Red Devuk, Man united ? Tacno tako, isparili su.

brekbaCh1
00:09

Kakva sramota od tima. Kad bih poceo da nabrajam sta sve ne valja u timu, ostao bih do sutra. Mnogo lose.. i jos jednom se potvrdjuje, da je onaj start bio nerealan.

bosnapd
00:02

Sad ce nam Doktor Niki reci koju pametnu.

Dragan BG
00:10

Ma nece on sada pati pa za jedno 7 dana kada dodje sebi e onda ide komentar kako je liga slaba cim su LFC i Arsenal u prva 4.

LUZERPOOL
00:34

Neces ga videti i cuti, nema ga zadnjih mesec dana. Smirili se plastikanti.

bosnapd
00:01

Jel vas urednik pijan kakav penal za Redse Milner sa ivice kaznenog prostora dao gol

razzorNo1
Wednesday, 05.12.2018
23:59

jos jedna mirna sedmica pred nama, rusi iz londona ce opet prespavat sedmicu...a poruka za Liverpul-momci mora to boljee...

00:09

Rijetko kad bude, pa ni ovaj put. Sva tri gola su iz igre! ;-)

Bratuska_Blueboy
23:55

Posle ovog kola svim navijacima Celsija je jasno da cemo se grcevito boriti za 4 mesto. Odbrana tragedija...sredina labava napada nigde... na leto mora bar 200m da se ulozi u ekipu... pola samo na odbranu. U subotu protiv Sitija neka nam je bog u pomoc, nisam hejter niti ne lojalan navijac bas suprotno, samo sam realan... vec vidim kako smo 5. na tabeli.

Bambulica
00:20

Jedini si realni lik i realni navijač celzija na ovom sajtu., svaka cast za komentar..!

01:48

Moram da kazem kako trenutno jeste, hvalaa

02:05

Pa nas je cilj od pocetka sezone TOP 4 a niko nije spominjao da se napada sam vrh jer verovatno je svima jasno u klubu i van kluba da ova ekipa ima limit i da se trazi konacno svetska klasa koju nismo jos doveli od onda Cesca i Koste. Nakon toga su to vrlo dobri igraci ali ne TOP klase.

Delgado
23:51

Dobra rotacija odmorili smo igrače i pobedili.Keita pokazao zašto će biti jedan od najboljih igrača Liverpula Allison i Van Dajk standardni,Milner odlican,a Origi posle gola i asistencija.Nadam se pobedi Celsija sledecem kolu.

foreverblue
23:47

Više sam se radovao kad je pedro ušao umesto vilijana nego kad smo dali gol, ali nije vredelo, dve šanse koje je profulao zbog prijema, a koje su trebali biti ziceri su koštale.

_mladen_
23:47

Liverpul je pobedio 1:3, nije se izvukao. :) Svejedno, videle su se mnoge stvari na ovoj utakmici... Liverpul treba da ojaca napad, jer ovi su polovnjaci i nisu kvalitet za najveci nivo. Keita je pokazao zasto je doveden i koliki potencijal decko ima i drago mi je sto su preokrenuli ovu utakmicu, jer sad imaju mentalitet za to. Alison je sada jedan od najboljih golmana i ko god kaze drugacije, ne zna sta prica. 😀

äxwell
00:10

Nabi i Fabinjo preuzimaju stvari u svoje ruke u drugom dijelu sezone! Ovaj mali danas leti po terenu..10/10 za njega!

_mladen_
23:10

Red bi bio, jos samo da se resimo Hendersona. :D

Medox
23:47

Bravo za Fabregasa i Louftus-a odigrali su fenomenalno za razliku od Morate i Wiliana koji su najgori igraci Premier lige trenutno. Nada za titulu postoji jedino ako dobijemo City u subotu nekim cudom.

00:21

Kakva bre titula covece da l si realan. Sa kim da uzmete titulu majke ti?

Red blood
23:46

Veliko kockanje Klopa.

Bas veliko.

Ali isplatilo se.

Neki igraci su odmoreni..pobeda je upisana.

Vrlo vazno da se ostane uz korak sa Sitijem pred njihov derbi sa Celzijem za vikend.

Mada,ovaj Celzijev rezultat veceras ce uticati na samopouzdanje,manje su sanse da ce eventualno da otkinu bod Sitiju.

Marcos Alonso
00:14

nisu manje sanse od onih sto su bile sigurno,sanse su svakako bile mizerne ali eto nadam se nekom cudu bar zbog Liverpula da Celsi otkine neki bod :D

Cfckg
23:45

Ne moze ova formacija da se igra,drzimo posed ali sansa nigde...nesto mora da se menja brzo

01:44

Wilijan pre svega mora da se promeni, potom Luiz pa tek onda mozemo da vidimo na cemu smo. Da je odealna igra nije, ceo tim je u padu forme jos od Junajteda.

23:44

Kad se samo sjetm ponuda za Vilijana ljetos,ne mogu da vjerujem znaci. Lik je svojerucno upropastio 4 utakmice (Everton,West Ham,Liverpool,Wolves) prvo ovde u prvom poluvremenu da je Pedro bio tu Chelsea bi imao 0-2 ili 0-3 na poluvremenu,sve se otvorilo za tako nesto i auto gol i igra je bila sasvim dobra. Kepa je mogao bolje kod prvog gola definitivno ali on treba i zasluzuje da ima kredit. Willian,pa vise njega ni ne krivim nego Sarija od pocetka nisam bio za njegov dolazak nego da ostane Conte,koji je htio da se rijesi upravo Williana i Luiza pa niko toliko dobro klubu nije zelio kao on.. dok ovaj hoce novi ugovor za Luiza a Kantea i Alonsa javno kritikuje
Ako Sari ne zakuca Vilijana na tribine iskreno se nadam brzom otkazu,iovako volim konkretan fudbal bez beskonacnog dodavanja lopte. Jos Pedro cuti pa treba da se buni na sva zvona sto ne igra a uz njega treba da je tu i Hudson Odoi
Ponovo se prima gol jer Willian izvodi svoj nevjerovatan dribling pod nazivom sutni loptu u stranu i trci za njom pa sta bude.. Opet definitivno. Loftus Cheeku svaka cast ponovo je odradio svoje kako treba. da je vilijan bio sposoban da doda loptu par metara od sebe Celsi bi imao bar 7 do 9 bodova vise ali sigurno ove sezone i to bi bio opet kakav takav prikljucak na vrh,ovako nas Siti za vikend 99% zakucava na 5. mjesto

äxwell
23:44

Ni sudije, ni mesarski startovi igraca Barnlija, pa ni nemoguce odbrane Harta ne pomazu..Liverpul opet, ovaj put zasluzeno uzima sva 3 boda. Utakmica u znaku Nabija Keite! Danas je bio perfektan..I to kada kazes za jednog igraca koji dosta riskira u igri to znaci mnogo. Izgleda da se napokon navikao na ritam PL..Mnogo je brzi i odlucniji sa loptom i kao takav je veoma nezgodan..Svuda ga ima! Negativna stvar je povreda Gomeza..Nadam se da ce sve biti uredu.

_Goran_
23:44

Malo bolje ova igra deluje, prvo poluvreme lose, ali u drugom je bilo ok. Slabije da je Milner dao gol sa penala...:D Keita mora da igra od pocetka stalno, odlican je igrac. Alison doktor.

steva vi
00:18

Zena mu je doktor(ka), ali zaista

Blackmamba24
23:44

Sledece kolo taman Siti da nam ubije i poslednju nadu za necim, iskreno, ne vidim funkciju Morate i Vilijana u timu sem da podizu pare sa bankomata, Aspilikueta ove sezone, katastrofalan, u napadu toliko ogranicen, odbrana vise ne kao pre, Azar, sta da radis kad imas 4 igraca oko sebe uvek, mora rekonstrukcija

x90x
23:43

Liverpul se izvukao? Prvo poluvreme losi i jedni i drugi, u drugom Liverpul daleko bolji od Barnlija. Gol Barnlija cist faul nad Alisonom, Barns (cini mi se da je on) mu je izbio loptu iz ruku. To moze da bude samo u ligi sa najgorim sudjenjem u Top 5 liga (a i sire). Zato nisu ni imali sudiju na SP po prvi pit u istoriji.

äxwell
00:12

Od ovih 6 golova sto je Liverpul primio dva su neregularna bila! Srecom ni jedan nije uticao na ishod meca. Jedan na Enfildu iz ofsajda i ovaj danas posle faula nad Alisonom i nisam uspio vidjeti da li je bilo ofsajda, meni se cini da jeste.

Rasel Krou
23:42

Smrdljivi Celzi na - 10, toliko o borbi za titulu, opet nece biti ni u TOP4. Pozdrav za Nikija i Hordicu, hocu neku strucnu analizu sta to skripi u toj mocnoj masineriji.

LUZERPOOL
00:41

Neces ih vise videti, vise ih nema na sajtu. prstici im se smrzli od zime na -10, pa ne mogu da tipkaju.

Emperador(2018)
00:49

Tvoji ce cekati Jos 80 godina na titulu bez brige.

Fan Celsija
23:42

Srećom nisam gledao.

InSanity
23:41

Ovakve utakmice su pre gubili. 7 izmena, pobeda u gositima protiv klasicnih mesara. Treba bckp napadac i levi bek.

La bestia negra
23:41

Kad jaganjci utihnu part 2.Ajmo ocemo li sad biti glasni kada se vidi ko pobedjuje,a ko gubi kada treba.

InSanity
06:37

Digli su ruke. :)
Kao i Azar.

Cataphract
23:41

Liverpul se nije mucio uopste. Manje vise sigurna utakmica. :)

razzorNo1
19:01

krenuli sa staridzom i origijem i jos nekim igracima koji rijetko igraju naprimjer Moreno je igrao vcrs....nego jel robertson povrijeden ozbiljnije il je ipak bio oslobodjen sinoc

Cataphract
23:21

nije strasno, bice spreman za sledecu. mane mozda nece

Kralj Stiven
23:41

Sto bi rekao Brendan pokazali smo karakter,cuj izvukli se :D Maksimalna rotacija protiv ekipe koja mora da pobedjuje ako hoce da opstane u ligi i jos gubili 1-0...Kakva kontra na kraju u stilu Klopovih ekipa fantazija,a sta reci za top3 golmana na svetu Alisona Fuckera :D