Poluvreme - Barsi se priviđa Rim, može li Liverpul do preokreta? Suarez u centru pažnje, ovako je dočekan!

utorak 07.05.2019.
21:51

Barselona je imala 3:0 nakon prvog duela.

EPA-EFE/PETER POWELL

Nakon 135 minuta igre rezultat je 3:1 u korist Barselone.

Na utakmici na "Enfildu" ekipa Jirgena Klopa je povela sa 1:0 pa je ukupni rezultat podnošljiviji za navijače Liverpula.

Jedini gol u prvom delu druge utakmice postigao je Divok Origi koji je uspeo da bude na pravom mestu nakon odbijene lopte Ter Štegena kada je Džordan Henderson šutirao ka golu.

Vredno pomena u prvom poluvremenu jeste i šansa za Kutinja, kao i za Mesija, ali Barsa nije mogla do gola.

Šaćiri je bio prilično loš u dresu Liverpula, mogli su fudbaleri Barse da kazne njegove greške, ali do toga nije došlo jer je i Alison bio odličan danas.

Posebno je u centru pažnje Luis Suarez koji dobija zvižduke sa tribina nakon svakog kontakta sa loptom, ali i aplauze i zvuke oduševljenja kada pogreši. Repertoar pesama i skandiranja navijača Liverpula je bio prilično velik kada se radi o Luisu Suarezu koji je često bio na zemlji tokom ovog duela.

Čekamo drugi deo igre, Liverpul bi mogao da napadne od starta.