Poluvreme (LE) - Tri tima praktično u polufinalu!

četvrtak 18.04.2019.
21:51

Rezultati nakon prvog poluvremena.

Epa/Rodrigo Antunes

Ajntraht iz Frankfurta golom Filipa Kostića (iz nedosuđenog ofsajda) vodi sa 1:0 protiv Benfike nakon prvih 45 minuta, potrebno je da postignu na ovom meču dva gola više od Benfike, a da ne prime više od dva večeras.

U meču Napolija i Arsenala gosti vode sa 1:0 golom Lakazeta u 36. minutu, praktično je ovde stvar rešena, Napoli mora da postigne četiri  gola, a da ne primi niti jedan.

Još manje neizvesno je u meču Čelsija i Slavije, domaćin vodi sa 4:1, odnosno sa 5:1 u ukupnom rezultatu. Pedro, Deli (ag), Žiru i ponovo Pedro su bili strelci za domaće, Souček je bio strelac za goste.

Valensija je takođe jednom nogom u drugom kolu, vode sa 1:0 protiv Viljareala, prvi meč je rešila u svoju korist sa 3:1. Jedini gol je postigao Latore u 13. minutu.