POLUVREME - Nula u Dortmundu, Silva pokušao kao Maradona, pa kažnjen

sreda 15.02.2023.
21:49

Bez golova u prvom poluvremenu...

EPA-EFE/Friedemann Vogel

Fudbaleri Borusije i Čelsija igraju 0:0 na poluvremenu prvog meča osmine finala Lige šampiona.

Jedan od najvećih utisaka iz prvog poluvremena je sjajna koreografija navijača iz Dortmunda pred sam početak meča.

Prvi gol videli smo u 17. minutu meča, ali je poništen zbog ofsajda. Tijago Silva je bio bolji u skoku i poslao lotpu u gol, ali je u tome učestvovala i ruka Brazilca, pa od gola nije bilo ništa, a Silva je zaradio žuti karton.

Dortmund je istrčao brzu kontru, a Volf je pokušao po desnoj strani da šutira, međutim pobegla mu je lopta.

Možda najbolju šansu Čelsi je imao u 32. minutu kada je Feliks primio pas na oko 10 metara od gola, ali nije precizno šutirao.

Posle samo pet minuta ponovo je Portugalac bio u prilici, ali je pogodio prečku. Ziješ ga je pronašao, međutim Feliks iz trka nije bio dovoljno precizan za promenu rezultata.