Poluvreme - Strašni PSŽ, Liverpul stigao minus!

sreda 11.03.2020.
21:48

Neizvesnost ne izostaje.

EPA-EFE/PETER POWELL

Daleko neizvesnije utakmice osmine finala Lige šampiona nego što je to bio slučaj juče.

Danas je u meču Liverpula i Atletika na "Enfildu" publika prisutna, za razliku od meča u Parizu, a videli smo i jedan gol. Liverpul više napada, pokušavaju uglavnom preko Salaha koji nije previše raspoložen, a ogromnih šansi nije bilo iako je Oblak imao par dobrih intervencija.

I onda je došao 43. minut i 1:0 za Liverpul, Vajnaldum je neshvatljivo ostao sam, glavom postigao gol, Oblak ovoga puta nije imao šanse. Liverpul je stigao prednost Atletika, predstoji nam neizvesnih 45 minuta.

U drugom meču Pari Sen Žermen je nadoknadio minus iz prvog meča i ima rezultat koji ga vodi u četvrtfinale. Prvi gol do sada na utakmici je postigao Nejmar.

Inače, PSŽ je bolji rival, stvara šanse, dok Dortmund nema previše razloga za optimizam na osnovu prvog poluvremena.

U 45. minutu novi gol u mreži Dortmunda, Bernat je bio strelac, ponovo je Nejmar odradio ogroman deo posla. Gol pogledajte OVDE.

PSŽ - Borusija Dortmund 2:0 (prvi meč 1:2)
Liverpul - Atletiko 1:0 (prvi meč 0:1)