Popodne u znaku Veroneza, pobedili i "Mastifi" i "Leteći magarci"

Autor: Boban Filipović
subota 25.11.2017.
19:55

Verona je prekinula crnu seriju na gostovanju u Emiliji, dok je Kjevo na 'Bentegodiju' srušio SPAL posle preokreta.

Epa/Filippo Venezia

Posle pet poraza u nizu, "Mastifi" su slaviili protiv Sasuola na 'Mapeiju'.

Rezultat je bio 0:2, Zukulini i Verde su srušili 'crno-zelene' za devet minuta u prvom poluvremenu, golovi su pali u 22. i 31. minutu utakmice.

Gosti iz Verone su poslednjih dvadesetak minuta igrali sa igračem manje, Tomas Orto je morao ranije vani zbog dva žuta kartona, ali Sauolo ni pod takvim okolnostima njie uspeo da učini ništa konkretno.

U isto vreme na 'Bentegodiju', Kjevo je savladao SPAL sa 2:1.

Gosti su poveli u 17. minutu meča pošto je Boštjan Cezar postigao autogol, ali ih je u nastavku srušio Inglese sa dva gola.

Napadač 'Letećih magaraca' je sredinom drugog poluvremena doneo poravnanje, a osam minuta pre kraja i preokret na asistenciju Pelisijea.

Na premijeri 14. kola Serije Bolonja je razbila Sampdoriju na 'Dal'Ari', opširnije o tome čitajte OVDE, a poslednja utakmica subotnjeg programa igra se večeras (20:45) na Sardiniji, gde će Kaljari ugostiti Inter.