Povratak u velikom stilu - Juventusova rutina protiv Atalante

subota 03.12.2016.
22:39

Ekipa Masimilijana Alegrija se vratila na pobednički kolosek nakon poraza u prethodnom kolu.

Beta/Alessandro Di Marco/ANSA via AP

Nakon poraza od Đenove (1:3) u prethodnom kolu Serije A, Juventus se vratio na pobednički kolosek pošto je danas uspeo da slavi protiv Atalante sa ubedljivih 3:1 (2:0).

Ekipa Masimilijana Alegrija je već u 15. minutu stigla do gola i to preko sjajnog Aleksa Sandra.

Napravio je sjajan prodor kroz sredinu terena Atalante, niko nije uspeo da ga zaustavi, a onda je odličnim udarcem poslao loptu iza leđa golmana Sportiela.

Samo četiri minuta kasnije, Juventus je rešio pitanje pobednika, neko će reći. Miralem Pjanić je izveo korner sa desne strane, najviši u skoku je bio Rugani koji glavom pogađa mrežu gostiju za 2:0!

Pjanić je izveo jedan sjajan slobodnjak sredinom prvog dela, ali nije uspeo da postigne gol, a do kraja poluvremena nismo više videli prilika.

U 64. minutu sve je bilo rešeno, nakon novog kornera, ovoga puta sa leve strane koji je izveo Miralem Pjanić, najviši u skoku bio je Mario Mandžukić koji je pogodio za 3:0.

Atalanta je do kraja uspela da smanji na 3:1, a gol je dao Frojler u 82. minutu.

Igrao je i Aleksandar Pešić i to od 56. minuta.