petak 27.09.2019.
22:41

Tim sa ''Krejven Kotidža'' uhvatio priključak za vodećima.

Beta/Yui Mok/PA via AP

Više od mesec dana bila je ekipa Fulama bez pobede u Čempionšipu. Prethodnu su ostvarili još 21. avgusta protiv Milvola (4:0), potom je usledio poraz od Notingem Foresta, pa tri vezana remija.

I konačno, večeras je serija remija prekinuta, Fulam je na svom terenu savladao ekipu Vigana rezultatom 2:0, u meču devetog kola Čempionšipa.

Četvrti trijumf Fulama od početka ove sezone najavio je Džo Brajan, u uvodnim minutima drugog poluvremena, a potvrdio ga je kapiten Tom Kerni svojim pogotkom u 84. minutu, na asistenciju Nokarta - 2:0.

Naš reprezentativni napadač Aleksandar Mitrović je i večeras odigrao svih 90 minuta, propustio je tokom meča par prilika da se i on upiše u strelce i izdvoji se na vrhu liste strelaca u Čempionšipu. Od početka sezone popularni Mitar je postigao pet golova u ovom takmičenju.