sreda 20.01.2021.
22:53

Loše je počelo po domaći tim, ali ih to nije uzdrmalo.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

U utakmici 19. kola španske La Lige, Betis je večeras na svom terenu posle preokreta savladao ekipu Selte rezultatom 2:1.

Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Selta je povela u 15. minutu meča, kada je Mina na asistenciju Tapije savladao golmana Roblesa, ali je tim iz Sevilje vrlo brzo uzvratio.

Deset minuta kasnije, Fekir asistira Kanalesu, a ovaj donosi izjednačenje Betisu, da bi isti igrač pred kraj prvog poluvremena postigao i drugi gol, za preokret i, ispostav ilo se, novu pobedu ekipe Betisa.

Ovo je osma pobeda Betisa u La Ligi ove sezone, zahvaljujući kojoj se probio na osmo mesto na tabeli sa 26 bodova. Selta je ostala na jedanaestoj poziciji sa tri boda manje od večerašnjeg rivala.