četvrtak 04.02.2021.
18:46

Hoće li novi selektor, ako ga jednom budu izabrali, obratiti pažnju i na njega?

Beta/Branislav Božić/Mo

Srpski napadač Aleksandar Prijović ponovo dolazi do punog izražaja u saudijskom Al Itihadu.

Njegov tim je večeras u okviru 17. kola saudijske Premijer lige na svom terenu savladao ekipu Al Fateha sa 4:1, a upravo je Prijović bio najzaslužniji za ovakav ishod, s obzirom da je bio dvostruki strelac u ovom meču.

Gosti su rano poveli, već u drugom minutu, a osam minuta kasnije, Al Muvalad je u pokušaju da centrira - postigao izjednaćčujući gol.

Preokret je doneo Prijović, lepim golom u 31. minutu, kada je loptu poslao sa oko 17 metara u mrežu, što je tamošnji komentator uz mnogo emocija propratio - 2:1.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a posle samo šest minuta igre u nastavku, Prijović je svojim drugim golom dotukao rivala - 3:1.

U samom finišu meča, Kamara je trijumf Al Itihada učinio još ubedljivijim - 4:1. Al Itihad se ovom pobedom probio na četvrto mesto na tabeli sa 28 osvojenih bodova.