Prijović "prešao igricu" u Grčkoj, šta dalje?
Autor: Ivan Cvetković
ponedeljak 24.12.2018.
22:08
Izvor: Sportske.net
Srpski reprezentativac na prekretnici karijere.

Epa/Georgios Kefalas
Povezane vesti
Zimski prelazni rok 2017. godine ostaće u itekako toplom sećanju svim simpatizerima crno-belog Paoka.
Tada je u njihove redove iz poljske Legije za nešto više od dva miliona evra stigao napadač srpske reprezentacije Aleksandar Prijović.
Za sada je odigrao 86 zvaničnih utakmica i postigao neverovatnih 55 golova i osam asistencija za tim iz Soluna.
Međutim, na adresu trenutno vodećeg tima grčke Superlige stigla je ponuda iz Bordoa koja glasi osam miliona evra za usluge stamenog srpskog napadača.
PAOK-ov kontroverzni vlasnik kluba Ivan Savidis će se teško odreći usluga svog efikasnog napadača. Klub sa severa Grčke je trenutno na prvoj poziciji i beži osam bodova svom rivalu Olimpijakosu, tima od koga su prošle sezone izgubili titulu na zelenom stolu zbog dobro poznatog divljanja gazde grčkih "Crno-belih".
Verovatnoća je za sada minimalna za napuštanje PAOK-a i prelaska u neki drugi klub, mada fudbal uvek ostavlja različite mogućnosti tako da bi Savidis u slučaju odlične ponude mogao da poklekne i pusti reprezentativca Srbije da okuša svoju efikasnost u drugim ligama Evrope.
Svakako isto bi mogao da demonstrira i u dresu sa nacionalnim grbom, uz naravno više podrške od strane stručnog štaba FSS.
PIŠE: Stefan Matić
1 Komentara
NOTHING ELSE MATTERS
Kakvog crnog divljanja? Da budu srecni sto ih nije potamanio sve redom:-D