ponedeljak 12.02.2018.
20:23

Nova pobeda solunskih crno-belih, još jedan gol srpskog napadača.

Epa/Sotiris Barbarousis

U poslednjoj utakmici 21. kola šampionata Grčke, PAOK je večeras na svom terenu savladao AEL Larisu sa 3:0 i ponovo se izdvojio na vrhu tabele.

Domaći su poveli već u 12. minutu meča, kada je Prijović asistirao Skahovu, a ovaj zatresao mrežu rivala. Pet minuta pre kraja poluvremena Varela je duplirao prednost PAOK-a i rezultatom 2:0 se otišlo na odmor.

A tek što je počelo drugo poluvreme, reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović je posle odlične saradnje sa Pelkasom pogodio za 3:0 i praktično stavio tačku na ovaj meč.

Do kraja, domaći su zadržali ubedljivo vođstvo i sada na liderskoj poziciji imaju 49 bodova, dva više od drugoplasiranog AEK-a.

Inače, Prijović se ovim golom izjednačio sa Ansarifardom iz Olimpijakosa na čeli liste strelaca u grčkoj Superligi.