Na oba meča viđeno po četiri gola.

EPA-EFE/ROMAN RIOS

Kadiz - Levante 2:2

Kakvo prvo poluvreme u Kadizu. Tokom prvih 45 minuta videli smo četiri gola.

Domaći su započeli niz, Perea pogađa za vođstvo u četvrtom minutu, ali samo sedam minuta kasnije bilo je 2:1 za Levante. Rođer Marti je prvo izjednačio u osmom a onda i preokrenuo rezultat u korist gostiju samo tri minuta kasnije. 11. minuta 2:1 za Levante.

Kala pogađa za 2:2 u 26. minutu, nerešenim ishodom se otišlo na pauzu.

Drugo poluvreme je očekivano donelo pad tempa, Levante je imao posed, ali bez promene rezulata.

U postavi Levantea svih 90 minuta odigrao je Nemanja Radoja.

Valjadolid - Elče 2:2

Duel donjeg tabela bolje počinje za goste.

Elče dolazi do vođstva već u devetom minutu preko Hosana. Isti igrač duplira prednost gostiju samo dva minuta pre odlazak na pauzu. Fudbaleri Valjadolida su pokušavali, svoje pokušaje imali su Vajsman, Milja i Načo, ali bez gola za domaće u prvih 45 minuta.

Domaćin pojačava posle pauze, VAR poništava gol Vajsmana zbog igranja rukom u 62. minutu. Desetak minuta Mičel pogađa, Valjadolid smanjuje na 2:1 u 71. minutu.

Ipak pokušaji domaćih su se isplatili u 90. minutu, Fernandez pogađa za 2:2 i bod svog tima.