nedelja 02.12.2018.
20:21

Dvadesetogodišnji Alena privukao pažnju na sebe odlično partijom protiv Viljareala.

EPA-EFE/QUIQUE GARCIA

Fudbaleri Barselone uspeli da ostvare novu pobedu u 14. kolu španske Primere pošto su na Kamp Nou savladali Viljareal rezultatom 2:0.

Prva je zapretila domaća ekipa preko Mesija, potom je Čukvuezeov šut odbranio Ter-Štegen, da bi Đerar Pike doneo prednost svojoj ekipi u 36. minutu nakon centaršuta sa desne strane.

Mesi je ponovo probao nekoliko minuta kasnije, ali na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću "Blaugrane".

U drugom delu meča videli smo nešto mirniji ritam, a osim pokušaja Kutinja nije bilo izglednijih prilika sve do 87. minuta.

Rezervista Barse Karles Alenja kojeg mnogi porede sa Andresom Inijestom odlično je prihvatio asistenciju Mesija i rutinski savladao Asenja potvrdivši trijumf ekipe Ernestea Valverdea.