Primera - Barsina rapsodija, potop "žute podmornice" za 45 minuta!

nedelja 27.09.2020.
22:50

Ronald Kuman debitovao pobedom u španskom prvenstvu.

EPA-EFE/ENRIC FONTCUBERTA

Fudbaleri Barselone ostvarili su pobedu u trećem kolu španske Primere pošto su u svom prvom meču u šampionatu ubedljivo savladali Viljareal sa 4:0.

Sve je bilo gotovo nakon prvih 45 minuta, a "račun" je otvorio Ansu Fati koji je lepo ispratio akciju po levoj strani i oštrim udarcem doveo svoj tim u vođstvo u 15. minutu.

Četiri minuta kasnije, ponovo je Fati bio koban po odbranu gostiju, ovoga puta smirenom završnicom na dodavanje Kutinja.

U 35. minutu dosuđen je penal za Barsu, a siguran sa bele tačke bio je Leo Mesi, dok je nesrećni Tores svojim autogolom dodatno uvećao prednost Katalonaca u 45. minutu.

Nastavak meča doneo je nešto mirniji ritam pošto je pitanje pobednika bilo rešeno praktično već nakon prvog poluvremena, Viljareal je postigao gol u 55. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Nakon toga, dva pokušaja Mesija, ali promene rezultata nije bilo.

23:36

Bolje neo sto sam mislio, doduse slab Viljareal, bas su mnogo lose igrali. Fati odlican, Kutinjo dobar, Stvarno Ne znam da li je sto su dosta igraca tek uzeli isi jednostavno i to sot imajuje poluprosek ali Viljareal sam mislio d amoze bolje. Lagano su nadigrani. Ono sot je sigurno Barsin napad je ubojan uvek. greske u odbrani primetne doduse niej bilo ko da kazni nii su mogli nakon silovitog starta Barse.

Simke_007
23:20

Sjajna igra.Mislim da je Barselona u poslednjih nekoliko godina imala jako los odabir trenera.Rano je pricati,ali mislim da je konacno dosao trener koji razumije Barsinu filozofiji.Velika steta sto Suarez nije ostao,jer bi u ovom ofanzivnom sistemu bio jos bolji.Nazalost,uprava ga je prodala.

Čeki
00:27

Uprava? Pa Kuman ga je otpisao za 2 minuta preko telefona. To onda znaci da on njih samo slusa kad su u pitanju transferi.

Lecter
23:10

Ansu Fati je jedini igrac koji moze imati 50% Mesijeve karijere i to bi bio uspeh. Jedini Mesijev naslednik iako je naravno tesko naci zamenu za njega.Trenutno je u top 10 fudbalera na svetu. Ovaj tim Barselone osim odbrane deluje korektno.

Колатерална Штета
00:29

Da ne preteruješ malo sa tih top 10 u svetu? Sigurno je jedan od najvećih talenata, ali da je jedan od 10 najboljih igrača na svetu, to sigurno nije.

00:33

Mbape, Nejmar, Mesi, Ronaldo, Salah, Firmino, Mane, Levandovski, De Brujne, Dibala, Sterling, Van Dajk, Gnabri i još ih ima mnogo koji su u ovom trenutku bolji igrači od Fatija. A ako si mislio u top 10 talenata, onda ok, ja bi rekao u top 5.

Mirjevac
23:07

Bravo za barcu, dobar start samo tako nastavite i bice te prvi, sto se tice igre nije odlicna kakav bi trebala da bude, ali bila je dobra sa vrlo kratkim uigravanjem i sa ovom krizom zbog virusa, ali bice sve bolje!

P. S.
22:57

Viljareal je pokazao šta to fali Barsi mnogo više od bilo kakvih pojačanja: ovoliko očajni protivnici. I da, bar po sat vremena veličanstvenog vatrometa za sve ovakve istorijske utakmice kakva je gostovanje Viljareala na Camp Nou u okviru 3. kola La Lige.

Barca4ever
22:57

Ne znam sta da mislim iskreno. Dobro su odigrali ali je protivnik bio ocajan. Lengle koliko god da ima odlicnu pas igru za stopera sto se tice odbrane ispada kao iz voza. Pike i Alba dobri, Roberto nikakav. Da su ozbiljna ekipa mogli su nas probijati po toj strani kako zele. De Jong fenomenalan dok je Buskec tragedija. Sada vidim zbog cega je Kuman zeleo Vajnalduma. Neverovatno koliko bi ovom timu legao Alkantara. Mesiju se ne igra i to je ocigledno, krivo mi je bilo sto ga Kuman nije zamenio. Kutinjo odlican kao i Fati a tek ce napredovati. Grizman poput Kaspera, steta sto uzima mesto Trinkau.

Coole
23:16

Slozio bih se sa tobom oko svega osim za de jonga, imao je gresaka dosta a i previse usporava igru bez razloga kad puca kontra 4 na 2 bez razloga. Najocajniji danas roberto bez premca

Mirjevac
00:21

Igraci su bili dobri, Lengle je bio kao i uvek dobar ucesnik na neki nacin kod jednog gola! Trener barce Kuman je reko da ce da RASZERETI Mesija i da nece sve preko njega da ide, kao sto je islo zadnjih nekoliko godina, tako je i bilo, Mesi je tu i opasan je kao sto je i bio ali sa manjom odgovornoscu, tako je trener i organizuje iigru! Sto se tice Alkantara, on je igrao u barci i csto je bio povredjen tako je bilo i u bajernu, sad u zadnjoj sezoni se Akantara razigrao pred prodaju, barca ga zna od ranije, zato je i Suarez prodat isto je cesto povredjen ima problema sa nogama i kolenima zato je jedno i operisao, svi smo videli kako Suarez ceto pada, on je padao zato sto je imao problema sa kolenima! Tako je slicno i sa Akantarom i on je cesto povredjen, zato je barca samo ponudila 10 miliona za njega da bi ga odbila posto ga ne zeli!

Mak-Juventino
22:56

Kakav igrac - Ansu Fati !!!

zeks
22:54

Dobar start Barse. Pjanic i Dest kad dodje umesto Buskeca i Roberta, izmene moraju ranije kako bi se izbegle uspavanke u drugom poluvremenu.
Sledece, gostovanje Selti je uvek mucenje i katastrofa, to je znatno veci ispit od loseg Viljareala na Kamp Nou

Crveni Lucifer
22:54

Ako se po jutru dan poznaje i ove sezone ce ih sudije gurati na sve nacine, tak se sada vidi koliki je uspeh ostvario real kada je uzeo titulu pored njih i njihovih sudija

Barca4ever
23:08

Ti nisi sav svoj ocigledno.

Coole
23:13

Real prosle godine-zadnjih 10 kola 9 penala, na svaki mec po jedan. Ne blamiraj se