subota 10.03.2018.
20:52

Ekipa iz Valensija osvojila je tri jako vredna boda u okolini Madrida.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Hetafe je na "Alfonso Perezu" dočekao Levante, a gosti su uspeli da slave sa 0:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je ekipa iz Valensije došla do prednosti u 79. minutu.

Ivet Lopez je izveo korner sa desne strane, lopta je nekako došla do Kokea, koji glavom iz dobre pozicije lako vara golmana domaće ekipe i donosi prednost Levanteu.

Samo četiri minuta kasnije, rezervni golman Ruiz Oheda je zaradio direktan crveni karton, zbog nesportskog ponašanja van granica igrališta.

Pred sam kraj susreta je i Saša Lukić dobio priliku da zaigra, on je na terenu zamenio asistenta Ivija u 90. minutu.

Na kraju tri boda za goste iz Valensije, Levante je sada prvi iznad crte sa 24 boda, četiri više od Las Palmasa, ali uz utakmicu više. Hetafe na bezbednom 11. mestu sa 12 bodova više od večerašnjeg rivala.