Primera - Brašanac i drugovi za tri minuta srušili Levante

petak 24.01.2020.
22:54

Ekipa iz Pamplone upisala vredan trijumf.

Epa/David Aguilar

Nastavila je Osasuna da beleži iznenađujuće dobre rezultate ove sezone, slavili su večeras pred svojim navijačima protiv Levantea sa 2:0 (0:0).

Nije bilo golova u prvih 45 minuta, da bi u 81. minutu domaćin stigao do prednosti.

Dobili su penal, koji je u gol pretvorio Garsija.

Samo tri minuta kasnije, 2:0 na semaforu, Perez je poslao projektil u mrežu gostiju iz Valensije, golman Levantea je bio potpuno nemoćan, pobeda je bila na vidiku.

Do kraja nije bilo promene rezultata, vrlo bitna pobeda za Osasunu, šesta ove sezone i sada su sa 28 bodova na 10. mestu na tabeli! Preskočili su Levante, ali i Betis i Granadu, ekipa iz Valensije je sada sa dva boda manje na 13. mestu.

Bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac je proveo svih 90 minuta na terenu u dresu pobedničke ekipe, zaradio je i žuti karton u 75. minutu.