Primera - Dmitrović porazom počeo novu godinu!

subota 04.01.2020.
14:52

Eibar nije uspeo da probije odbranu domaćina.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Valensija zabeležila minimalnu pobedu na "Mestalji"nastavljajući seriju bez poraza u prvenstvu (1:0).

"Slepi miševi" su bili aktivniji tokom prvog dela igre. Maksi Gomezje bio prava napast za odbranu Eibara, Urugvajac i postiže gol upetnaestom minutu, ali je zbog ofsajda poništen.

Domaći ipak stižu do gola u 27. minutu kada upravo Gomeza na asistenciju Vasa postiže gol glavom,Dmitrović je bio nemoćan.

U drugom delu igre gosti preuzimaju inicijativu, Bigas pogađa prečku, dok Leona zaustavlja Domenek sjajnom intervencijom. Na drugoj strani Dmitrović odlično brani šut Gomeza u 66. minutu, ali njegovi saigrači ne uspevaju do gola te su upisali prvi poraz u novoj godini.

Gosti su završili meč sa igračem manje pošto je Oliviera dobio dva žuta kartona u razmaku od šest minuta.