petak 04.10.2019.
22:56

Večerašnjom utakmicom u Sevilji počelo osmo kolo španskog prvenstva.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Eibar nastavlja sa dobrim igrama, remi u Sevilji je četvrti meč bez poraza (1:1).

Dmitrović je tek u 27. minutu imao ozbiljniju intervenciju, šutirao je Loren. Samo pet minuta kasnije Betis i postiže gol za 1:0, ali je kasnije posle konsultacija sa VAR-om glavni sudija meča poništio gol.

Tako da prvi do regularnog vođstva stižu gosti iz Eibara, Fabian Oreljana je bio siguran iz penala u 34. minutu. Ovim rezultatom se i otišlo na pauzu.

Betis ipak stiže do do izjednačenja u 67. minutu, prvo je pomoćni sudija sudio ofsajd, ali je zahvaljujući VAR-u ta odluka preinačena. Gol se piše Lorenu što je ujedno bio i zadnji pogodak na meču.

Gosti su završili meč sa igračem manje, svoj drugi žuti karton na meču dobija Eskalante.

U zadnjem minutu još jednom na meču vidimo intervenciju VAR-a, Betisu je ponovo poništen gol zbog ofsajda.

Marko Dmitrović je odigrao ceo meč za gostujući Eibar.