subota 24.08.2019.
23:09

Zanimljivo u utakmicama u Španiji.

EPA-EFE/PACO CAMPOS

Hetafe je na svom terenu dočekao Atletik Bilbao, videli smo dva gola na ovom meču, a oba su postignuta u prvih 12 minuta.

Prvo je Garsija doveo Atletik u prednost u 6. minutu, Kapa je centrirao sa desne strane, na drugoj stativi bio je Garsija koji je smestio loptu u mrežu.

Samo šest minuta kasnije, izjednačenje. Kukurela je ubacio loptu sa leve strane, Mata je bio tamo i pogodio je za 1:1.

U drugom meču ekipa Selte je savladala Valensiju sa 1:0. Denis Suarez je odigrao fantastičan meč, a u 15. minutu smo nakon njegove asistencije videli neverovatan potez Fernandeza.

Petom je smestio loptu u mrežu, ispostaviće se, za pobedu Selte.

U trećem minutu nadoknade Garaj pravi faul u kaznenom prostoru, a Denis Suarez je mogao da udvostruči prednost domaćih. Silesen je uspeo da odbrani ovaj udarac.