21:43
Izvor: Beta

Trijumfalan početak za ekipu Granade.

EPA-EFE/PEPE TORRES

Fudbaleri Granade pobedili su danas na svom terenu ekipu Atletik Bilbao 2:0 (0:0), u prvom kolu španske Primere.

U prvom delu nije bilo golova, da bi nakon samo četiri minuta igre u nastavku Granada stigla do prednosti.

Montoro je sjajno centrirao sa desne strane, odličan skoka Janhela Erere i 1:0 za domaćina.

Samo četiri minuta kasnije bilo je i 2:0 na semaforu.

Luis Milja je ukrao loptu na oko 30 metara od gola Bilbaa, namestio se potom na udarac na ivici kaznenog prostora i vrlo efektno zatresao mrežu rivala.

Injaki Vilijams je imao sjajnu priliku u 76. minutu da vrati Atletik u meč, ali je pogodio prečku.

Nije ipak bilo promena, sjajan početak sezone za ekipu Granade.

U drugom kolu ekipa Granade će dočekati Alaves, 20. septembra, dok će ekipa Bilbaa svoj sledeći prvenstveni meč odigrati kao gost Eibaru 27. septembra.