Primera - Hoakin promašio penal, Betis izvukao bod u Vitoriji

nedelja 05.01.2020.
18:31

Fudbaleri Real Betisa se sa "Mendizoroce" vraćaju sa bodom.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

U okviru 19. kola španske Primere, Deportivo Alaves je ugostio Real Betis, utakmica je završena nerešeim rezultatom 1:1 (1:0).

Poveli su domaći igrači u 14. minutu, kombinacija ponajboljih igrača ove ekipe, Lukas Perez je asistirao Aleišu Vidalu za 1:0.

U nadoknadi vremena velika šansa za goste da poravnaju, domaći igrači su skrivli penal, odgovornost je preuzeo Hoakin, ali ga je Pačeko pročitao i odbranio njegov udarac sa kreča.

Otišlo se na odmor, nastavio je Betis da pritiska rivala po povratku sa pauze, da bi u 55. minutu Emerson na asistenciju Fekira poravnao rezultat.

Ipak, gosti su doživeli peh u 78. minutu, Fedal je zaradio direktan crveni karton.

Do kraja nije bilo izglednijih prilika, pa ni promene rezultata, podela bodova u Vitoriji.