nedelja 09.11.2014.
14:07

Sevilja je bila na dobrom putu da nastavi ''poteru'' za Realom i Barselonom na tabeli Primere, ali im je Levante pokvario te planove.

Sportske.net

Posle odličnih rezultata u prvih 10 kola, Sevilja je danas imala ulogu velikog favorita u duelu sa Levanteom na svom terenu, ali su gosti uspeli da iznenade i odnesu kući jedan bod - 1:1!

A tokom prvog poluvremena stvari su se odvijale baš kako su domaći želeli, u 31. minutu je Vitolo iskoristio odličan centaršut Deulofeua sa desne strane i doneo prednost Sevilji.

Dugo su domaći održavali ovu minimalnu prednost, ali onda, u 80. minutu meča, posle kornera sa leve strane Kasadersus se najbolje snašao u gužvi pred golom domaćih i na najbolji način iskoristio nesigurnu intervenciju golmana Beta - 1:1.

Pokušavali su domaći u uzbudljivom finišu meča da dođu do drugog gola i pobede, ali je ostalo 1-1, bod koji mnogo znači Levanteu u borbi za beg sa začelja tabele.

Golove iz Sevilje možete da pogledate OVDE.

Program u Primeri nastavlja se od 17 časova, kada se sastaju Espanjol i Viljareal.