nedelja 01.03.2020.
17:49

Samo bod za Atletiko na gostovanju u Kataloniji.

EPA-EFE/ALEJANDRO GARCIA

Fudbaleri Espanjola ugostili su madridski Atletiko u 26. kolu španske Primere, na kraju su ekipe podelile bodove, susret je okončan sa 1:1 (1:0).

Igrao se 24. minut kada je ekipa iz Barselone stigla do prednosti, nakon jednog centaršuta sa desne strane, Stefan Savić je smestio loptu u sopstvenu mrežu, u pokušaju da izblokira De Tomasa.

Sa 1:0 se otišlo na odmor, ali je gostima bilo potrebno samo dva minuta u nastavku da poravnaju.

Odbrana uspeva da izbije loptu nakon centaršuta iz slobodnog udarca, ali ona pada pred Saula, koji hvata volej na ivici kaznenog prostora i cepa mrežu Espanjola za 1:1.

Mogao je Espanjol do nove prednosti u 69. minutu, ali je udarac Bernarda glavom otišao desno od gola "Kolćonerosa".