Primera - Kakav preokret, Sosijedad nastavlja da tone!

ponedeljak 20.10.2014.
22:55

U poslednjoj utakmici osmog kola španske Primere, Hetafe u samom finišu uspeo da dođe do sva tri boda protiv domaćeg Sosijedada.

Sportske.net

Ni prvenstvena pauza nije promenila ništa kad je u pitanju loša forma Sosijedada.

Serija njihovih loših rezultata nastavljena je i večeras, porazom na svom terenu od Hetafea rezultatom 1-2.

Golova na ovom susretu nije bilo sve do 82. minuta. Tada je Sosijedad čak i poveo golom Ervijasa, posle odličnog prodora i centaršuta Vele sa desne strane.

Međutim, ni tih desetak minuta do kraja nije bilo dovoljno domaćima da sačuvaju makar bod.

Potpuni preokret Hetafeu doneo je Abdul Karim Joda, koji je najpre u 90. minutu sa nekih 18 metara poslao loptu u mrežu za izjednačenje, da bi u poslednjim trenucima nadoknade vremena isti igrač realizovao odličan prodor Samira po levoj strani i iz neposredne blizine postigao gol za pobedu - 1:2!

Sve golove mmožete da pogledate OVDE.

Sosijedad je ovim porazom ostao na samo pet osvojenih bodova, jednim više od poslednjeplasirane Kordobe, sa kojom će se i sastati u sledećem kolu, na debiju našeg Miroslava Đukića na klupi Kordobe.

Hetafe se izborio za treći trijumf od početka sezone i sada ima 10 bodova na 10. mestu.