subota 21.12.2019.
21:11

Prekinuta odlična serija tima iz predgrađa Madrida.

EPA-EFE/PACO CAMPOS

Viljareal slavio sa 1:0 i tako prekinuo niz gostiju od sedam utakmica bez poraza u ligi.

U prvom delu igre konkretniji domaćin, ali ovaj period završavamo bez golova, najbolje prilike su imale Trigeros i Moreno.

"Žuta podmornica" stiže do krucijalne prednosti vrlo brzo posle povratka sa pauze, Moi Gomez koristi odbitak u 52. minutu meča. Ubrzo posle toga je Kabrera iz Hetafea imao priliku, ali bez promene rezultata.

Veliku glupost pravi rezervista Matijas Olivera koji je ušao početkom drugog poluvremena, a zazim u periodu od dva minuta dobio dva žuta kartona i ostavio goste sa deset igrača na terenu.

Ekambi je imao par prilika da pobedu učini ubedljiviju, ali je golman Hetafe u par navrata imao i sreće.

Nemanja Maksimović je odigrao svih devedeset minuta za Hetafe.