Autor: Beta Beta
subota 27.08.2016.
20:55
Izvor: Beta

Fudbaleri Eibara pobedili su danas na svom terenu Valensiju sa 1:0, dok je Real Sosijedad u gostima trijumfovao protiv Osasune s 2:0 u drugom kolu španske Primere.

Sportske.net

Eibar i Valensija odigrali su zanimljivu utakmicu s dosta prilika na obe strane, najveću je propustio Santi Mina u finišu prvog pluvremena, na kraju je viđen samo jedan gol.

Trijumf Eibaru doneo je Pedro Leon u 62. minutu koji je natrčao na loptu pošto mu je golman Valensije Metju Rajan odbranio jedanaesterac.

Eibaru je ovo prva pobeda u sezoni, dok je Valensija pretrpela drugi poraz.

Real Sosijedad je na gostovanju Osasuni takođe došao do prve ovosezonske pobede u šampionatu.

Ekipa iz San Sebastijana je do vođstva stigla u sudijskoj nadoknadi vremena prvog dela igre kada je Huanmi zatresao mrežu Osasune, a konačan rezultat postavio je autogolom Unai Garsija u 82. minutu koji je posle jedne dubinske lopte na ivici kaznenog odigrao glavom i prebacio svog golmana.