20:55

Ludilo na "Ramon Sančez Pishuanu" u poslednjim trenucima meča, Sevilja je izbila na deobu prvog mesta nakon neverovatnog preokreta!

Beta/AP Photo/Darko Bandic

Neverovatna Sevilja otišla je na deobu prvog mesta nakon neverovatne pobede nad Viljarealom!

Ekipa Unaja Emerija je danas umalo poražena od ekipe Viljareala sa 1:0 golom Vieta u 80. minutu meča. Ipak, golom u 88. minutu meča Sevilja je uspela da golom Suarez Fernandeza izjednači pred sam kraj.

Sudija je produžio meč za 5 minuta, a nakon opravdano dosuđenog penala Karlos Baka je doveo Sevilju do velike pobede.

Nije Viljareal igrao podređenu ulogu u ovom meču, barem do postignutog gola, pa na neki način nezasluženo ide kući bez ijednog boda, iako su imali sva tri u 88. minutu meča.

Neverovatno slavlje na "Pishuanu", Sevilja je na deobi prvog mesta!