Primera - Sosijeda slavio na gostovanju u Malagi

ponedeljak 16.01.2017.
22:37

Fudbaleri Real Sosijedada bili su bolji od domaćina, te su zasluženo slavili na poslednjem meču 18. kola u španskoj Primeri.

Beta/AP Photo/Jack Dempsey

Čini se, rutinska pobeda Sosijedada na "La Rosaledi".

Na kraju je tim iz San Sebastijana slavio sa 0:2 (0:0), dozvolili su domaćinu svega četiri šuta za 90 i kusur minuta.

Prvi gol postigli su u 50. minutu, strelac je bio štoper gostiju Injigo Martinez i to nakon slobodnog udarca.

Snažno je šutirao defanzivac gostiju, lopta je pogodila u glavu jednog od igrača domaće ekipe koji se nalazio u živom zidu, promenila pravac i prevarila Kamenog.

Drugi pogodak gosti su postigli 12 minuta kasnije, strelac je ovoga puta bio Huanmi.

Nakon ovog susreta Sosijedad se popeo na peto mesto na tabeli sa 32 osvojena boda, Magala ostaje 13. sa 11 bodova manje.