Princ Rima mu naterao suze na oči

četvrtak 21.04.2016.
20:33

Roma je juče savladala Torino, pre svega zahvaljujući golovima Frančeska Totija, koji je za 3 minuta "Olimpiko" podigao na noge.

BETA/AP Photo/Gregorio Borgia, File

Ušao je u igru u 86. minutu. Njegova voljena Roma je u tom trenutku gubila sa 1:2 na svom stadionu.

Minut nakon toga na semaforu je stajalo 2:2. Ljubimac navijača još jednom spašava svoj tim.

Ipak, samo 60 sekundi nakon bravure kojom je doneo izjednačenje, 39-godišnji Toti je još više "zapalio" tribine. Jedanesterac za "Vučicu", kapiten pretvara u pogodak i donosi tri itekako vredna boda za svoj tim.

Komentator italijanskog "Premijum Sport" Karlo Zampa, prenosio je utakmicu uživo, i nakon drugog pogotka "princa" nije moga da zadrži suze. Obuzela ga je radost, i emocije su isplivale. Kako je to izgledalo, pogledajte u prilogu.