subota 15.07.2017.
23:11

U okviru priprema za narednu sezonu, fudbaleri Marseja savladali su turski Fenerbahče, dok je Napoli bio ubedljiv protiv niželigaša Trentina.

EPA/CIRO FUSCO

Izabranici Rudija Garsije savladali su ekipu Fenerbahčea sa minimalnih 1:0 (0:0).

U timu Monaka našli su se i novajlije Valer Žermen (Monako) i Luis Gustavo (Volfsburg), a postava je izgledala ovako: Pele, Evra, Sar, Rolando, Luis Gustavo, Sertić, Sanson, Okampos, Kabela, Lopez i Žermen.

Što se tiče Fenera, u timu su bili i bivši igrač Marseja Matje Valbuena (Lion), kao i novajlije Kameni (Malaga) i Nabil Dirar (Monako), a njihova postava izgledala je ovako: Kameni, Šrktel, Kjaer, Kaldirim, Ozbajrakli, Džozef, Topal, Potuk, Valbuena, Dirar i Van Persi.

Gol odluke postigao je doskorašnji fudbaler Monaka Žermen u 77. minutu susreta.

Napoli je savladao niželigaša Trentino sa ubedljivih 7:0 (4:0).

Golove u prvih 45 minuta redom su postizali Mertens, Đakerini, Kirikeš i Kaljehon, a istakao se pogodak rumunskog reprezentativca, koji je mrežu Trentina zatresao sa svoje polovine.

Taj gol pogledajte OVDE.

U drugom poluvremenu je u 59. minutu na 5:0 povisio Milik, da bi manje od 120 sekundi kasnije svoj prvi gol u dresu Napolija postigao Adam Unas, novajlija iz Bordoa.

Konačan rezultat je četiri minuta kasnije postigao Milik, svojim drugim pogotkom na susretu.