subota 28.02.2015.
23:51

Odličan meč Malage i Hetafea, na kraju pobeda domaćeg tima, sasvim zasluženo.

sportske.net

Golom Huanmija nakon sjajne asistencije Rosalesa ekipa Malage je već u 10. minutu došla do prednosti i tako najavila sjajan meč, a u prvom poluvremenu je ova ekipa propustila još nekoliko prilika za gol.

Ipak, promene rezultata u ovom delu igre nije bilo.

Početkom drugog poluvremena Hetafe dolazi do izjednačenja. leon je protutnjao po desnoj strani napada, uputio centaršut oštro po zemlji, a Vaskezu nije bilo teško da izjednači rezultat.

Samo dva minuta je bilo potrebno Malagi da se vrati u vođstvo.

Lopta je došla do Dardera, on se sjajno namestio i opalio projektil koji od prečke ulazi u gol, bilo je 2:1 za Malagu u 57. minutu.

Samo devet minuta kasnije Malaga stiže do novog gola, nakon asistencije Kastiljeha sjajno je reagovao Horta i povećao na 3:1.

Do kraja sve što je uspela ekipa hetafea da uradi jeste da smanji rezultat na 3:2, a strelac je ponovo bio Vaskez u 76. minutu.

Pogledajte u nastavku dva sjajna gola Malage, prvi Darderov i drugi Hortin...