četvrtak 30.01.2020.
19:58

Izgleda da novi trener polako sklapa kockice.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Fudbaleri Barselone su u 1/8 finala Kupa kralja dočekali ekipu Leganesa na "Kamp Nou", a nakon 45 minuta vode sa 2:0.

Poveli su već u četvrtom minutu, Mesi sjajno proigrava Semeda, ovaj beži odbrani rivala, proigrava potom Grizmana, koji rutinski matira Kueljara za 1:0.

Grizman je i pet minuta kasnije bio strelac, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

U 17. minutu gostima je pripretio Đordi Alba, ali je bek Barse neprecizno šutirao.

Grizman ponovo pretio u 26. minutu, ali je bio izblokiran, da bi Barsa dobila korner, iz kojeg stižu do drugog pogotka.

Mesi ga je izveo, najbolji u skoku bio je Lengle, koji sa prve stative šalje loptu u mrežu Leganesa za 2:0.

Do kraja prvog dela igre nije bilo ozbiljnijih prilika, pa ni promene rezultata, Barsa je imala čak 75% vremena loptu u svojim nogama, devet šuteva i čak četiri u okvir gola, pa se čini da Setijen polako sklapa kockice.