PSŽ nastavio šetnju ka novoj tituli

Autor: Boban Filipović
sreda 03.02.2016.
23:14

'Sveci' vezali osmu pobedu u prvenstvu, to im je ukupno 21. trijumf i od moguća 72 boda imaju 66 nakon 24. kola Lige 1.

BETA/AP Photo/Thibault Camus

Poslednja žrtva terora Pari Sen Žermena bio je Lorijan.

Četa Lorana Blana je slavila na 'Parku Prinčeva' rezultatom 3:1 i ponovo ima 24 boda više u odnosu na provog pratioca Monako.

Edison Kavani je doveo Parižane u vođstvo na asistenciju Zlatana Ibrahimovića u šestom minutu utakmice, gosti su poravnali na 1:1 golom Guereira 13 minuta kasnije i to je bio rezultat kojim se otišlo na odmor.

Ipak, u nastvaku su stvari došle na svoje mesto, PSŽ je vratio prednost u 55. minutu golom Zlatana Ibrahimovića, asistent je bio Levin Kurzava, a levi bek 'Svetaca' je 15-ak minuta kasnije uspeo da se upiše u strelce i postavi konačan rezultat.

Zavesa na 24. kolo Lige 1 spušta se sutra uveče u Renu gde gostuje Sen Etjen, a opširnije o ostalim utakmicama odigranim večeras, koje su protekle u znaku domaćina, čitajte OVDE.