22:55

PSŽ stigao do tri boda.

EPA-EFE/YOAN VALAT

PSŽ je, od početka se videlo, imao problem sa Brestom.

Protiv jedne od slabijih ekipa u ligi, očigledno demotivisani Pari Sen Žermen je odigrao slabo, ali je pobedio, bilo je 1:2.

Domaćin je igrao prilično disciplinovano, "sveci" nisu tako lako ulazili u šanse, ali su ipak stigli do prvog gola na meču.

Posle jednog udarca i slabo odbijene lopte golmana Bizoa, na nju dolazi Karlos Soler koji pogađa na sjajan način, lopta se od prečke odbila u mrežu.

Igrao se 37. minut.

Samo par minuta kasnije, tačnije, u 43. minutu, sjajna dubinska lopta Del Kastilja za Onorata, a napadač Bresta je uspeo da izdrži igrača na leđima i da pogodi za 1:1!

U nastavku dosta nervoze, Mbape je dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja, Mesi je pokušavao kroz sredinu, ali nije bilo nikakve uspešnosti za goste ovoga puta, sve do 90. minuta.

Tada je Mbape dobio loptu od Mesija, obišao golmana i utišao publiku na stadionu za konačnih 1:2