Radoja tragičar Selte, Hetafeu 3 boda

ponedeljak 26.01.2015.
22:46

Hetafe je u poslednjem meču ovog kola španskog prvenstva savladao ekipu Selte koja nikako da se vrati u formu sa početka sezone.

sportske.net

Selta je u katastrofalnoj formi. Poslednju pobedu u Primeri su ostvarili 1. novembra prošle godine, i to protiv Barselone, od tada ne znaju za pobedu u ovom takmičenju.

Danas su doživeli još jedan poraz, ovoga puta na gostovanju Hetafeu, iako su vodili na početku utakmice.

Nolito je dodao loptu Čarlsu, ovaj je možda bio i u ofsajdu, ali sudija ga nije dosudio, tako da je na semaforu od 15. minuta pisalo 0:1 u korist gostiju.

Ipak, nisu se dugo radovali navijači Selte.

Sarabia je uposlio Vaskeza koji je izašao 1 na 1 sa golmanom Selte i rešio tu situaiciju bez većih problema - 1:1.

Bura je nastala u 78. minutu. Nakon jednog kornera za Hetafe, Nemanja Radoja je skinuo loptu sa glave protivničkom napadaču, s tim što je to uradio rukom, pa je sudija pokazao na belu tačku.

Bio bi to siguran gol za Hetafe, Radoja je odbranio čist gol u neku ruku, ali nije zaradio crveni karton.

Loptu je uzeo Kastro, pokušao je panenku, ali je pogodio prečku, ostalo je 1:1.

Ipak, Hetafe je golom Sarabije na asistenciju Samira došao do pobede u 85. minutu, Radoja je ponovo loše reagovao ne izbivši loptu.