Rajo i dalje bez pobede u 2022 - Posle uspavanke, dva gola i podela bodova na "Valjekasu"

Autor: Nemanja Janošev
ponedeljak 11.04.2022.
23:01

Rajo bez pobede ove godine u La ligi.

@valenciacf_en/Twitter

Fudbaleri Rajo Valjekana i Valensije podelili su bodove (1:1) u poslednjoj utakmici 31. kola La lige.

Nakon uspavanke u prvom poluvremenu, viđena su dva gola, po jedan na obe strane, za podelu bodova.

U prvih 45 minuta je viđeno nekoliko pokušaja gostiju ka golu Stoleta Dimitrievskog, ali kada se sve sabere i oduzme, nije bilo zanimljivo. U drugom se atmosfera "podgrejala" pogotkom Karlosa Solera uz malo sreće jer je lopta posle njegovog udarca pogodila protivničkog defanzivca.

Vrlo bitan bod za Rajo doneo Serđio Gvardiola u 83. minutu vrlo lepim pogotkom "iz prve" za izjednačenje. Prethodno je golman Valensije Mamardašvili bio čudesan u 75. minutu.

Igralo se čak 99. minuta, ali rezultat se od 83. minuta nije menjao. Tako Rajo ove godine nije slavio u domaćem prvenstvu.