petak 20.04.2018.
22:20

Fudbaleri Nanta ni peti put zaredom nisu uspeli da upišu trijumf u francuskoj Ligi 1.

Beta/AP Photo/Paulo Duarte

Na premijeri 34. kola Lige 1, Nant je dočekao Ren, a utakmica je okončana bez pobednika, rezultatom 1:1 (1:0).

Poveli su domaći fudbaleri pred kraj prvog dela igre, strelac je bio Tomason u 42. minutu susreta.

U nastavku, nakon manje od jednog minuta igre, napadač Sala je zaradio drugi žuti karton, te su "Kanarinci" ostali sa desetoricom na terenu.

Gosti to uspevaju da iskoriste u 81. minutu, kada je mrežu Nanta zatresao Lea.

Nant je ipak uspeo da ostane neporažen i sa igračem manje, ali loša vest je da i peti vezani put nisu upisali trijumf.

Nakon ovog remija Ren ostaje peti sa 48 bodova, bodom više od šestoplasirane Nice i dva od Monpeljea, Nanta i Sent Etjena, te je jasno da će se do kraja sezone voditi velika borba za poslednje mesto koje vodi u evropska takmičenja, tačnije u Ligu Evrope.