Raspad Junajteda za 45 minuta - Ten Hagu se već "drma stolica"!

19:19

Ne pomaže ni Ronaldo.

EPA-EFE/JAMES ROSS

Brentford - Mančester junajted 4:0, a tek je poluvreme!

Mnogo želja, a premalo mogućnosti, to je slika Mančester junajteda ovog leta, a posle prvog poluvremena meča drugog kola Premijer lige u Brentfordu novi projekat na čijem čelu je menadžer Erik ten Hag već je blizu neslavnog kraja.

Trebalo je samo 10. minuta domaćima da povedu. Šutirao je Džoš Dasilva sa distance, a očajno reagovao De Hea i praktično poklonio gol "osicama".

Osam minuta kasnije već je bilo 2:0. Amaterski su reagovali De Hea i Eriksen, poklonili loptu Matijasu Jansenu, a ovaj im se "zahvalio" pogotkom.

Na novi pogodak Brentforda čekalo se do 30. minuta. Ajvan Touni je nakon kornera pronašao štopera Bena Mija, a ovaj matirao nemoćnog De Heu.

Katastrofu Junajteda u prvom delu kompletirao je Brajan Mbuemo posle sjajnog kontranapada i još jedne asistencije Tounija.

Treba reći da je za Junajted od starta igrao Kristijano Ronaldo, ali svejedno "crveni đavoli" nisu imali ni jednu ozbiljnu priliku da ugroze gol rivala.