subota 11.08.2018.
22:54

Kraljevski klub spremno ulazi u novu sezonu.

Beta/AP Photo/Andrea Comas

U iščekivanju starta novih sezona u Španiji i Italiji, večeras smo bili u prilici da uživamo u duelu Real Madrida i Milana, u prijateljskom duelu ''Trofej Santijago Bernabeu'' koji je ujedno bio i generalna proba za jedne i za druge.

Real je opravdao ulogu favoritu, slavio je sa 3:1, ali i ''Rosoneri'' mogu da budu zadovoljni prikazanim.

Počelo je efikasno na obe strane. Real je poveo već u drugom minutu, golom Karima Benzeme, a posle centaršuta Karvahala sa desne strane. Ali, samo dva minuta kasnije, Milan je izjednačio golom svog novog napadača Gonzala Iguaina, inače nekadašnjeg fudbalera Reala.

Taj rezultat ostao je na snazi sve do 45. minuta, kada je Garet Bejl bio najspretniji u kaznenom prostoru Milana, posle kornera za Madriđane sa desne strane.

U nastavku veliki broj izmena na obe strane, a ona koja je privukla najveću pažnju jeste ulazak Luke Modrića u 77. minutu umesto Iska.