Real otaljava posao, Navas sprečio poraz

četvrtak 25.04.2019.
23:20

Odigrana i poslednja utakmica 34. kola španske Primere.

EPA-EFE/KIKO HUESCA

Sastale su se ekipe Hetafea i Real Madrida, a završeno je i bez pobednika i bez golova - 0:0.

Real je bio konkretniji u početku, Benzema je već u drugom minutu imao izglednu priliuku koju nije iskoristio, ali Madriđani kasnije nisu bili previše opasni po gol rivala.

Isko je u 57. minutu propustio novu priliku, ali najbolje šanse viđene su na drugoj strani, u 73. minutu meča.

Kako god da se ovaj meč završio, Real bi ostao usamljen na trećem mestu, sada ima 65 bodova, šest manje od Atletika, dok je Hetafe stigao Sevilju na deobi četvrte pozicije i njihova trka, uz šestoplasiranu Valensiju, biće veoma zanimljiva do kraja sezone.