subota 06.02.2021.
18:07

Real Madrid se namučio na gostovanju Ueski.

EPA-EFE/JAVIER CEBOLLADA

Ekipa Real Madrida je stigla do veoma bitna tri boda na gostovanju Ueski, poslednjeplasiranom timu Primere, bilo je 1:2 (0:0).

Bilo je neizvesno u prvom poluvremenu, s tim što je Real imao čak 71% lopte u svom posedu.

Drugo poluvreme je počelo fantastičnom kontrom i golom Ueske, Okazaki je dodao do Galana koji pogađa za 1:0 i muke Real Madrida.

Ipak, u 55. minutu izjednačenje, nakon prekida velika gužva, Varan je bio na pravom mestu i nekako ugurao loptu u mrežu za 1:1.

Dosta su se mučili gosti i na kraju su stigli do sva tri boda. Junak - Rafael Varan.

Kros je sjajno centrirao, Varan je bio na mestu gde je čekao odbitak golmana i - dočekao ga je, nakon udarca igrača Real Madrida, golman Fernandez je odbio loptu pravo na nogu defanzivca Reala koji postiže svoj drugi gol za sva tri boda svog tima, ispostaviće se na kraju.