petak 13.04.2018.
23:17

U okviru 33. kola Premijer lige, ekipa sa Azurne obale gostovala je u Anžeu.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Na stadionu "Rejmond-Kopa" nije bilo pobednika, Anže i Nica su odigrali 1:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, beležimo povredu Reine Adelaida u 14. minutu, sa klupe Anžea je na teren istrčao Fulgini.

U nastavku, nakon 20ak minuta igre, Alesan Plea postiže gol za vođstvo gostiju od 0:1, asistirao mu je sjajni vezista iz Obale Slonovače Žan-Mišel Seri, koji bi od leta mogao da ponese dres Čelsija.

Anže poravnava rezultat u 84. minutu, strelac je bio upravo čovek koji je nenadano u dobio priliku sa klupe u ranoj fazi utakmici, Fulgini.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Nica ostaje šesta, sada imaju isti broj bodova kao petoplasirani Ren, dok je Anže 14. sa 37 bodova, osam više od Troe, koji je prvi ispod crte.