petak 08.03.2019.
22:22

Juventus je uspeo da savlada Udineze veoma ubedljivo na svom terenu.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

U meču koji je prethodio utakmici protiv Atletiko Madrida koji je od velike važnosti za Juventus, tim Masimilijana Alegrija je savladao Udineze sa ubedljivih 4:1 u prilično izmenjenom sastavu bez Kristijana Ronalda, Kjelinija, Mandžukića, Pjanića, Kedire, Košte...

Prvi gol smo videli u 11. minutu, Aleks Sandro je uspeo da otme loptu protivniku, centrirao je, Mojs Kin je bio na pravom mestu i postigao je svoj prvi na današnjem meču.

Isti igrač je uspeo da oduzme loptu protivniku na njegovoj polovini u 38. minutu, odmah se uputio ka golu Udinezea, lucidno je šutirao i prevario protivničkog golmana za 2:0.

Igrao se 67. minut kada je sve bilo rešeno, sudija Danijele Čifi je gledao VAR, dosudio na kraju penal za Juve što je iskoristio Emre Čan za 3:0.

Blez Matuidi je uspeo da povisi na 4:0 samo 4 minuta kasnije, Bentankur je uputio sjajan centaršut pre toga.

Sve što su gosti uspeli da urade jeste gol Lazanje u 85. minutu nakon asistencije De Pola.