22:55
Izvor: Beta

Oduševljen je bio Marko Rojs igrom svog tima.

BETA/AP Photo/Martin Meissner

Fudbaler Borusije iz Dortmunda Marko Rojs rekao je danas da je njegova ekipa od prvog do poslednjeg minuta odigrala sjajan meč protiv Borusije iz Menhengladbaha i na kraju zasluženo slavila.

"Bio je to pravi test izdržljivosti, koji smo savladali veoma dobro. Želeli smo da dobro počnemo sezonu, a za protivnika smo imali veoma jak tim.

Borusija iz Menhengladbaha je bila najbolji tim u drugom delu prošle sezone, ali smo ih pritisli od samog početka utakmice i terali ih da prave greške. Ono što je najvažnije - iskoristili smo svoje šanse",
rekao je Rojs za sajt kluba.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su juče Borusiju iz Menhengladbaha sa 4:0 u prvom kolu Bundeslige.

"Bila je to sjajna utakmica od prvog do poslednjeg minuta. Zasluženo smo pobedili", dodao je Rojs, koji je bio strelac prvog gola na utakmici.

Borusija u narednom drugom kolu Bundeslige gostuje ekipi Ingolštata.