ponedeljak 11.04.2016.
22:45

U Seriji A večeras je kompletirano 32. kolo, a rezultat je iznenađujući!

Beta/AP Photo/Gregorio Borgia

Ekipa Rome neprijatno je iznenadila svoje navijače, pošto je večeras na rimskom ''Olimpiku'' osvojila samo bod u duelu sa Bolonjom!

Ovaj meč je završen rezultatom 1:1, pa sada ''Vučica'' zaostaje šest bodova za drugoplasiranom ekipom Napolija.

Roma je tokom prvog poluvremena bila konkretniji rival, stvarala je prilike, a najbolju je propustio Salah u 23. minutu, kada je njegov udarac zaustavila stativa.

Veliku priliku propustio je i Pjanić, a kazna za promašaje usledila je već u 25. minutu meča.

Slobodan udarac za Bolonju izveo je Zuniga, odlično je pronašao Rosetinija u kaznenom prostoru, a ovaj iz neposredne blizine šalje loptu u mrežu domaćih - 0:1.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, a na startu drugog poluvremena, legenda Rimljana Frančesko Toti ušao je na teren umesto Falkea.

Totijev ulazak je posle samo četiri minuta doneo konkretan rezultat. On je u 49. minutu pravovremeno asistirao Salahu, koji je izbio oči u oči sa golmanom Bolonje Miranteom i rutinski ga savladao.

Mogla je Roma i do potpunog preokreta, Totijev odličan šut je u 64. minutu još boljom intervencijom zaustavio Mirante, a u finišu je i Peroti imao sjajnu priliiku, kada je loptu poslao iznad prečke.

Ostalo je 1:1, a ovim rezultatom Bolonja je prekinula svoju seriju od tri vezana poraza u seriji A.